Дузпа направи разликата между ЦСКА 1948 и Локомотив Пловдив (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

2234 0

ЦСКА 1948 спечели четвърта поредна среща от Първа лига, след като се наложи с 1:0 над Локомотив Пловдив в събота вечер. Двубоят между двата тима бе част от 27-мия кръг на родния елит, а единственото попадение бе дело на Педриньо от дузпа в 51-вата минута.

Именно заради нарушението в наказателното поле бе показан и червен картон на Трупее две минути по-рано и се наложи "смърфовете" да доиграват срещата в намален състав.

Възпитаниците на Тодор Янчев по този начин събраха 57 точки и разполагат с 9 пункта повече от най-близкия конкурент - Черно море. Локомотив Пловдив обаче е в неприятна ситуация, тъй като седмият - Славия, би изместил "жълто-черните", ако победи Ботев Пловдив в понеделник, след като изостава с 2 точки.

Момчетата на Томаш имаха лек превес във владеенето на топката през цялото време, но головите ситуации бяха двойно повече за домакините - общо 6.

Вижте жеста на Христо Крушарски към Локомотив Пловдив преди двубоя!