Звезда на Хайдук: Бях изненадан колко силен отбор е Левски

Снимка: Guliver/GettyImages

1787 0

Една от звездите на Хайдук (Сплит) Анте Ерцег заяви, че един отбелязан гол в София в реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа ще бъде достатъчен на отбора да продължи напред. Хърватите спечелиха първата среща като домакини с 1:0, а в четвъртък гостуват на "Герена".

В първия кръг на хърватското футболно първенство Хайдук победи с 3:1 Локомотива в Загреб, въпреки че старши треньорът Жоан Карийо даде почивка на петима титуляри."Играхме добре. Надявам се да продължаваме така. Някои от основните играчи получиха почивка, но въпреки това започнахме новия сезон в шампионата с победа. Сега предстои мач срещу Левски.

Знаем колко важна а тази среща. Левски е много силен отбор, в първия мач бях изненадан колко са добри. Ако вкараме гол, сигурно ще продължим, защото не виждам как ще допуснем три. Знаем, че техните фенове са доста гласовити, както и нашите. За тях ще бъде голям недостатък, че ще трябва да играят без тяхната подкрепа от трибуните", коментира Ерцег.