Въпрос на деня: С коя част от тялото си вкара Уелтън за Левски срещу Лудогорец (ВИДЕО)?

Снимка: Levski.bg

1881 0

Само няколко дни, след като Левски и Лудогорец премериха сили в Първа лига и завършиха без да се победят (равенство без попадения - 0:0), двата тима премериха сили и за Купата на България.

"Сините" започнаха много силно двубоя и можеха да съжаляват, че не откриха резултата през първото полувреме. Те обаче го сториха в началото на втората част, когато в ролята на голмайстор влезе бразилецът Уелтън.

Той бе намерен от центриране на Цунами, но топката не бе никак удобна, поради което посега със своето тяло. В крайна сметка успя да насочи топката в мрежата и да не остави шансове на противниковия страж да се намеси.

Попадението бе разглеждано с ВАР в продължение на известно време, но нищо нередно не бе видяно, въпреки че разградчани имаха много сериозни претенции за игра. Повторенията обаче доказаха - игра с ръка няма. Вижте гола на Уелтон във видеото под материала.

Всичко най-интересно и важно около Лудогорец - Левски от Купата на България - в SportLive.bg.