Лудогорец - Левски по ТВ: Къде да гледаме 1/8-финала от турнира за Купата на България?

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

5315 0

Лудогорец и Левски ще се изправят един срещу друг за втори път в рамките на 3 дни. Двубоят отново ще е в Разград, но този път на 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

Разградчани ще посрещнат Новата година на второто място в класирането. „Орлите“ не успяха да превземат върха, след като не успяха да сломят именно „сините“ на „Хювефарма Арена“ в отложена среща от 6-ия кръг на Първа лига.

Сега двата тима излизат в турнирна битка. При миналото издание на надпреварата Левски отстрани Лудогорец на полуфиналите след успех и в двете срещи. След това Станимир Стоилов и столичният гранд триумфираха с трофея.

Сега обаче крайният победител ще бъде определен в един двубой. Преди началото на сезона Лудогорец победи след дузпи „сините“ в спора за

Днешният мач ще стартира от 13:30 часа и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на „Диема Спорт1“. Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя Лудогорец - Левски НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!