Вутов за Мапуку: Трябва да му покриваме дупето, не се връща в защита

Снимка: Официален сайт на Ботев Пловдив

2878 0

Антонио Вутов се завърна в Левски с победа и то в Лига Европа. "Сините" се наложиха на Герена с 3:1 в първия си мач с черногорския Сутиеска, а носителят на Купата на България с екипа на Берое направи силен мач за тима си.

“Не беше лесно, вкарахме рано гол, с което се успокоихме. Беше доста топло, след почивката обортите паднаха и допсунахме гол. Има още какво да се желае, но ще изградим нов облик на отбора. Изморихме се второто полувреме, защото дадохме доста енергия в началото.

Трябва да подходим сериозно на реванша. С победи и добра игра ще напълним още повече стадиона. Надявам се да радвам хората с победи. Усещах умора, нямах голяма почивка и бях контузен.

Добър мач на Мапуку, само трябва да му покриваш дупето, защото не обича много да ги гони в защита”, с усмивка сподели Вутов.