Николай Митов: Отиваме в Черна гора, за да победим

Снимка: БГНЕС

838 0

Старши треньорът на Левски Николай Митов заяви, че е доволен от играта на своя тим, който победи черногорския Сутиеска с 3:1 в първия мач на тима в Лига Европа през този сезон. Наставникът обаче не скри разочарованието си от допуснатия гол.

“Започнахме мача много добре и вкарахме още в първата минута. Имахме доста положения. През втората част получихме неприятен гол. Отиваме в Черна гора да победим. Доволен съм от отбора и вече мислим за втория мач.

Хич няма да ни е лесно. Надявах се да вкараме ранен гол, но не съм очаквал още в първата минута. Накрая имаше умора, но имаме още една седмица до реванша, за да се подготвим. Казах на момчетата, че нашата публика иска да се раздават на терена. След това да вкараме и чисто футболните компоненти.

Левски ще има още нови попълнения, но не искам да коментирам, ще видите”, сподели Митов.