Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2562 0

Левски води с 1:0 на Септември София след първото полувреме на срещата от 29-ия кръг на Първа лига. Хората на Елин Топузаков доминират на терена и стигнаха до преднина преди почивката.

Днес „синята“ част от България чества 80 години от раждането на великия Георги Аспарухов. Символично или не, авторът на попадението е с №9. Рикардиньо откри резултата в 27-ата минута.

Бразилецът вкара петия си гол с екипа на Левски. Попадението му падна и с малка доза късмет.

Филип Кръстев попаде към Уелтън. Последният нахлу в пеналта и стреля, а топката сякаш щеше да излезе в аут. Тогава обаче кълбото се отби в лявото коляно на Рикардиньо и матира Димитър Шейтанов.

Таранът веднага погледна към небето след гола си. Рикардиньо посвети попадението на Гунди.