В Левски чакат новини за Филип Кръстев, участието му за България е под въпрос

Снимка: Levski.bg

3032 0

На 18 септември Левски победи ЦСКА с 2:0 в мач от 11-ия кръг на Първа лига, но загуби важен футболист в лицето на Филип Кръстев, който получи травма и се наложи да напусне терена в 58-ата минута.

На негово място се появи Илиян Стефанов, който 20-на минути по-късно откри резултата на стадион "Васил Левски", а малко след това Уелтън оформи крайното 2:0, завършвайки контраатака.

"Мач Телеграф" пише, че проблемите на 20-годишния полузащитник са в кръста и на "Герена" чакат резултати от медицинските прегледи, които ще покажат точно каква е контузията и колко време ще му е нужно за възстановяване.

Изданието допълва, че не е изключено Кръстев да отпадне от сметките на Младен Кръстаич за последните два мача на България от турнира Лига на нациите - срещу Гибралтар (23 септември) и срещу Северна Македония (26 септември). От началото на сезон 2022/23 Филип e изиграл 13 срещи, в които се е отчел с 4 гола и 3 асистенции.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - България отива в 5-та урна за ЕВРО 2024, БФС урежда контрола с Германия?