Треньорите на ЦСКА и Левски ще дадат съвместна пресконференция преди финала за Купата на България


Треньорите на ЦСКА и Левски ще дадат съвместна пресконференция преди финала за Купата на България
Снимка: Lap.bg / колаж: SportLive

2206 0

Старши треньорите на ЦСКА и Левски - Алън Пардю и Станимир Стоилов, ще застанат заедно пред медиите преди неделния (15 май) финал за Купата на България!

Това ще се случи в петък (13 май) от 13:00 ч. в една от залите на стадион "Васил Левски".

Ето какво се казва в изявлението на организаторите:

"Старши треньорите на ПФК ЦСКА София и ПФК Левски София г-н Алън Пардю и г-н Станимир Стоилов ще дадат съвместна пресконференция преди финала за SESAME Купа на България, който ще се състои на 15 май (неделя) от 17:00 часа.

Брифингът ще се състои на 13 май (петък) от 13:00 часа в зала „Родина“ на Национален стадион „Васил Левски“.

По този начин двамата засвидетелстват открито желание за джентълменско отношение и феърплей, както на терена, така и по трибуните на стадион „Васил Левски"".

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички