Този път Левски победи, Билал Бари започна да бележи!

Снимка: Lap.bg

1735 0

Пред погледа на Живко Миланов, който заместваше болния от коронавирус Славиша Стоянович, Левски победи Сливнишки герой с 2:0 в контролна среща играна на стадион "Георги Аспарухов".

Още в 7-ата минута на мача Билал Бари вкара първия си гол с екипа на "сините", след като една топка случайно попадна в него, но той реагира бързо и с плътен удар вкара за 1:0.

Две минути преди края на полувремето Бари вкара и втория си гол в мача. Националът Мартин Райнов центрира хубаво в наказателното поле и нападателят нямаше проблеми да реализира с глава.

Ники Михайлов, Патрик-Габриел Галчев, Живко Атанасов, Костадин Илиев, Богдан Костов, Ивайло Найденов, Мартин Райнов, Даниел Начев, Илия Димитров, Ивайло Христов, Валери Божинов започнаха второто полувреме за Левски. В 58-ата минута Андриан Краев, който дълго време лекуваше контузия, също влезе в игра!

През втората част опасните ситуации липсваха, а Валери Божинов на два пъти не успя да направи резултата класически. На 11 април "сините" гостуват на Черно море във Варна в мач от редовния сезон в Първа лига.

Преди броени дни Левски загуби от Локомотив София в контролна среща!