Левски загуби с 0:1 от Локомотив София в контролна среща

Снимка: Lap.bg

1097 0

Левски продължава с неубедителните си игри! Днес тимът на Славиша Стоянович загуби контролната среща срещу Локомотив София с 0:1. Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов", а единственото попадение падна в 89-ата минута на мача.

В 7-ата минута Илия Юруков подаде към Здравко Димитров, той финтира играч на Локомотив и стреля, но Божидар Митрев спаси. В 30-ата минута Дома Даске шутира от удобна позиция, но разочароващо. Малко след това Здравко Димитров изпълни пряк свободен удар право в ръцете на вратаря.

В 48-ата минута Билал Бари направи добър пробив, преодоля и Божидар Митрев, след което опита да подаде към Стивън Петков, но топката бе изчистена от играч на Локомотив София.

Локомотивци направиха много голям пропуск в 72-ата минута. Светослав Диков се озова сам срещу Николай Кръстев, но вратарят на Левски успя да спаси. След това топката попадна в Георги Бабалиев, но той стреля много неточно в аут.

В 76-ата минута удар на Валери Божинов беше изчистен малко пред голлинията. В 89-ата минута след центриране в наказателното поле на Левски, Валентин Николов бе изпуснат и с глава вкара топката във вратата на Николай Кръстев за крайното 0:1.

На 3 април (събота) Левски ще се изиграе още една контрола, този път срещу Сливнишки герой.