Страхотен замисъл, слабо изпълнение: Рикардиньо и Уелтън се превърнаха в длъжници на Левски (ВИДЕО)

Снимка: facebook.com/levskiofficial

4165 0

Апоел Беер Шева и Левски приключиха първото полувреме в мача от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите на стадион "Търнър" в Израел. Двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 0:0, но "сините" съвсем спокойно можеха да водят с 2 гола след два "бразилски" пропуска.

В 30-ата минута домакините допуснаха грешка в изнасянето и топката се озова в Рикардиньо. Той напредна и навлезе в противниковото наказателно поле, но се забави с удара. Бразилецът бе настигнат от капитана Мигел Витор, който съумя с шпагат да блокира удара му.

Само 10 минути по-късно другата "кариока" в атаката на Левски - Уелтън, бе изведен от Рикардиньо. Крилото на "сините" се озова очи в очи срещу Марсиано, но стреля прекалено силно и шутът му мина високо над напречната греда на Апоел.

Следете срещата от Лигата на конференциите между Апоел Беер Шева и Левски НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!