Станимир Стоилов: Работим Левски да изглежда добре


Станимир Стоилов: Работим Левски да изглежда добре
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1472 0

Наставникът на Левски Станимир Стоилов призна, че успехът над Славия за неговия отбор е дошъл трудно, но вярва, че честотата на изиграните мачове от "сините" спомага на отбора да се развива в положителна насока.

„Трудна победа. Славия тази година са в подем и спечелиха доста мачове, но мисля, че бяхме по-добри на терена и заслужено спечелихме. Имаме си проблемите и нещата, които трябва да чистим – увереността, контролът на мача. Много важни три точки за нас”, започна Стоилов.

„Трябва да сме по-уверени в завършващия удар. Техният вратар спаси доста ситуации. Работим Левски да изглежда добре. Трябва по-уверено да държим топката и да завършваме атаката си. Ще играем контрола с Пирин по време на паузата и тренировки. Колкото повече мачове играем, толкова повече подобряваме формата. Трябва да тренираме и чакаме следващия мач. Искаме играчи, които да помогнат на отбора и да станем по-добри. Не сме спрели по трансферите. Търсим увеличаване на конкуренцията и отборът да стане по-добър.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички