Рожден ден в Левски - футболист с над 1000 минути през сезон 2022/23 "чукна" 24 години

Снимка: Levski.bg

1564 0

С публикация в официалния си сайт, ръководството на Левски честити рождения ден на своя бранител Келиан ван дер Каап, който в днешния 8 ноември навършва 24 години!

Централният защитник се присъедини към клуба на 19 януари 2022 г. и до момента се е отчел с общо 35 мача във всички турнири.

През сезон 2022/23 пък вече е натрупал 1 102 игрови минути в 19 срещи - 14 в Първа лига, 4 в квалификациите за Лига на конференциите, както и в двубоя за Суперкупата на България, загубен от Лудогорец след дузпи. Именно в този сблъсък с "орлите" Ван дер Каап отбеляза и единственото си попадение за Левски - той се разписа за 2:2 в 92-ата минута и така прати мача в продължения.

Ето какво написаха "сините":

"Днес защитникът на ПФК Левски Келиан ван дер Каап празнува своя 24-ти рожден ден.

Келиан се присъедини към Левски в началото на 2022 година, като със "синята" фланелка до момента има 35 мача, в които е отбелязал 1 гол.

ПФК Левски честити празника на Ван дер Каап и му пожелава здраве, успешна кариера, много победи и щастливи мигове със синята фланелка".

*Още новини за Левски ще откриете в SPORTLIVE.BG!