Пламен Андреев или Николай Михайлов? Николай Костов реши кой ще стартира срещу Берое?

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg Колаж: Sportlive.bg

1759 0

Най-опитният футболист в редиците на Левски или един от най-големите таланти? Пред тази дилема е поставен спортно-техническият щаб на "сините" преди предстоящата им визита на Берое.

Столичният гранд гостува на старозагорци в двубой от 15-ия кръг на Първа лига. Срещата е насрочена за петък (27.10) от 19:00 часа, а Николай Костов вече готви възпитаниците си за нея.

Кой застава под рамката на вратата?

Според "Мач Телеграф" наставникът е взел решение относно вратарския пост за мача. От информацията става ясно, че Николай Михайлов отново ще стартира от първата минута за сметка на Пламен Андреев.

Младокът получи почивка в дербито с Черно море след допуснатите сериозни грешки в поредица от двубои. Самият Костов призна след срещата, че именно това е причината за отсъствието на тийнейджъра. Той обаче заяви, че Андреев ще се завърне още следващия мач.

Междувременно "сините" треньори предупредиха изрично друг играч.