Мартин Петков от Левски преди ЦСКА: Има големи очаквания към нас, няма фаворит в мача


Мартин Петков от Левски преди ЦСКА: Има големи очаквания към нас, няма фаворит в мача
Снимка: Lap.bg

1420 0

Младият нападател на Левски Мартин Петков говори пред голямото дерби срещу ЦСКА от кръга. Футболистът призна, че отборът му не се представя по добър начин и далеч не оправдава големите очаквания. Въпреки това Петков вярва, че в мача срещу "армейците" фаворит няма.

"По-агресивният отбор ще победи. В едно дерби няма фаворит. На феновете им е много тежко, както и на нас футболистите. За клуб като Левски тази позиция в класирането не отива. Винаги има големи очаквания – да е шампион и да печели купи, както е било преди" - започна той пред "Нова".

"Надявам се в най-скоро време това нещо да се промени" - сподели Мартин Петков за финал. А преди мача с ЦСКА Наско Сираков посетил съблекалнята на Левски за първи път от два месеца.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички