Лошо! Травмата на Кордоба продължава да го мъчи, аут е за Ботев (Пловдив)


Лошо! Травмата на Кордоба продължава да го мъчи, аут е за Ботев (Пловдив)
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1842 0

Централният защитник на Левски Хосе Кордоба продължава да не тренира с отбора преди двубоя с Ботев във Пловдив, информира "Тема спорт". Той е измъчван от мускулна травма, което пречи на нормалната му подготовка.

Според изданието е голяма вероятността панамецът да пропусне и двубоя с "канарчетата", който е в събота. Мачът започва в 20:00 часа и е очакван с голямо нетърпение от местните фенове заради завръщането им на "Колежа".

21-годишният футболист пропусна последните две срещи на "сините" в първенството - дербито с ЦСКА и победата над Берое. И в двата мача Левски запази вратата си суха.

Кордоба попадна в групата на Елин Топузаков за двубоя със "заралии", но след това дори не беше на резервната скамейка. Очаква се за гостуването в Пловдив треньорът да заложи в центъра на защитата на Ноа Сонко Сундберг и Келиан ван дер Каап. А ето какво неочаквано завръщане се случи в Левски тази седмица.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички