Левски поздрави Седрик Бардон за рождения му ден

Снимка: levski.bg

1726 0

Левски поздрави бившия си полузащитник Седрик Бардон, който празнува своя 45-ти робден ден. Французинът изигра общо 126 мача за Левски, в които е отбелязъл 31 гола. Той беше част от състава на "сините", който игра 1/4-финал в Купата на УЕФА и се класира в групите на Шампионска лига.

"Бившият халф на „Левски“ Седрик Бардон празнува днес своя 45-ти рожден ден.

Французинът дебютира за "сините" на 11.09.2005 година срещу ЦСКА (1:1). Първият му гол за отбора е срещу „Оксер“ в турнира за Купата на УЕФА. Седрик е автор на част от най-паметните попадения за клуба. Завинаги ще се запомнят головете му срещу „Оксер“ (при 1:2 във Франция) за Купата на УЕФА и срещу италианския „Киево“ (по едно попадение за 2:0 в София и 2:2 във Верона) в квалификациите на Шампионската лига за сезон 2006/2007.

Бардон има общо 126 мача за „Левски“, в които е отбелязал 31 попадения.

„ПФК Левски“ поздравява Седрик Бардон с празника и му пожелава здраве, щастие, лични и професионални успехи и много нови незабравими мигове, които да му носят победите на любимия „син“ отбор", пишат в сайта си от Левски.