Край на почивката: Левски се завръща към тренировките

Снимка: Levski.bg

1619 0

Тридневната почивка в Левски приключи - днес (4 февруари) футболистите на Станимир Стоилов се завръщат към тренировъчния процес.

За събота е насрочено едно занимание, което ще започне в 14:00 часа на помощен терен №2 на стадион "Георги Аспарухов".

Това ще бъде първа тренировка за "сините" на българска земя, след като по-рано през седмицата се завърнаха от зимния лагер в Дубай. В ОАЕ тимът изигра пет контроли, в които записа 3 победи и 2 загуби - 2:1 срещу Ал Насър, 2:3 срещу Ал Кувейт, 3:2 срещу Рига, 2:0 срещу Рига и 0:1 срещу Джохор (срещата бе прекратена в началото на второто полувреме заради груба игра).

Преди подновяването на Първа лига Левски ще изиграе още една проверка - срещу Септември София на "Герена" (8 февруари, 15:00 часа). Първият официален мач за 2023 година е на 11 февруари - домакинство на Черно море (19 кръг), което ще се проведе на стадион "Ивайло" във Велико Търново. "Сините" са на шесто място в таблицата с актив от 30 точки, а "моряците" имат 29 пункта на седмата позиция.

*Четете последните новини около Левски в SPORTLIVE.BG!