Жлъчен "поздрав" за Бойко Борисов на Левски - ЦСКА

8657 0

ЦСКА спечели изключително рутинна победа над Левски с 2:0, и то без момчетата на Любослав Пенев да показват най-доброто от себе си, особено през второто полувреме.

Безспорно последните 20-30 минути на срещата бяха доста скучни за зрителите, които за момент спряха да обръщат внимание на случващото се на терена и запяха жлъчна песен срещу доскорошния министър-председател на България Бойко Борисов. Рефренът бе прекалено обиден: "Бойко Борисов, п***раст, п***раст", като продължи около 30-40 секунди.

Както е известно, феновете и на двата отбора недолюбват лидера на ГЕРБ, като до голяма степен в момента това важи за привържениците на "сините", в следствие на финансовите проблеми в клуба, настъпили след случилото се с Васил Божков в началото на 2020 година.

В самия мач "сините" не показаха никаква съпротива срещу ЦСКА (пълен репортаж от дербито тук). Откриващият гол в срещата може би най-добре олицетворява срещата, след като най-ниският играч на ЦСКА закова гол с глава във вратата на Левски