Футболист на Левски се подложи на операция и обяви: Този мой проблем вече е решен (СНИМКА)


Футболист на Левски се подложи на операция и обяви: Този мой проблем вече е решен (СНИМКА)
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2770 0

22-годишният футболист на Левски - Патрик-Габриел Галчев, обяви в социалните мрежи, че е претърпял манипулация в клиника в Турция, която значително ще подобри зрението му!

"След много години този мой проблем вече е решен", похвали се младокът в Инстаграм, а след това благодари на "синия" клуб, който го е подкрепил и допълни, че се надява вече да бъде по-прецизен на терена.

*През настоящия сезон 2023/24 защитникът е изиграл 16 мача във всички турнири, в които се е отчел с 1 асистенция и 1 жълт картон.

Ето какво гласи цялата публикация на Галчев:

"Претърпях манипулация, която ще подобри значително зрението ми. След много години този мой проблем вече е решен. Благодаря на клуба ми Левски, който ме подкрепи в това начинание. Огромни благодарности и към доктор Бюлент Аиат, който извърши интервенцията. Надявам се да бъда по-прецизен на терена със синия екип! Благодаря!!!".

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Лека промяна: Левски обяви кога и за какво ще говорят Наско Сираков, Даниел Боримиров и Борислав Георгиев!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички