Ботев Пловдив изравни на Левски: Ивелин Попов асистира на Антоан Бароан, Пламен Андреев пусна гол между краката си (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1701 0

Ботев Пловдив се върна в мача срещу Левски с изравнителен гол за 1:1 десетина минути след началото на второто полувреме.

Ивелин Попов центрира от лявото крило, а Антоан Бароан засече топката от въздуха от малък ъгъл и я прати между краката на "синия" вратар Пламен Андреев.

Първоначално попадението не бе признато, тъй като страничният рефер бе маркирал засада при паса на Попов, но след 3-минутно разглеждане на ситуацията ВАР сигнализира, че такава няма!