"Асистентът" на Уелтън - Янис Каргас, щял да смазва Левски на "Тумба"?

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

2267 0

При всички положения, реваншът между ПАОК и Левски от втория кръг на квалификациите в турнира Лига на конференциите ще бъде доста тежък, а според "Блиц" Янис Каргас е "нагорещил" обстановката още в минутите след последния съдийски сигнал на стадион "Георги Аспарухов".

"Сините" победиха с 2:0 на "Герена", а мачът-реванш е в утрешния четвъртък (28 юли) от 20:30 часа!

Изданието пише, че защитникът, който асистира на Уелтън в първата минута за 1:0, се е обърнал към част от играчите на Станимир Стоилов и им е казал: "Ще ви смажем на "Тумба", твърдейки, че поражението е било чиста случайност и в ответния сблъсък резултатът ще бъде минимум 3:0 за ПАОК.

Уточнява се още, че думите на бившия бранител на Левски са били чути и от Стоилов!

*Припомняме, че Янис Каргас игра за българския гранд между 2019 и 2020 година, отчитайки се с 29 мача, 1 асистенция и 11 жълти картона.