Треньорът с лиценза в ЦСКА съжали за пропуснатите положения

1307 0

Треньорът, чийто лиценз се ползва в ЦСКА, съжали за изпуснатите положения на своя тим по време на разгромната загуба на "червените" с 0:4 от Лудогорец.

"Трябваше да започнем мача по по-агресивен начин, в 36 минута една индивидуална грешка допуснахме гол. През второ полувреме допуснахме детинска грешки в защита – те са наказуеми от противника.

„Тези положения, които ги пропуснахме, може би щяхме да бъдем до един по-добър резултат, но какво да направим", каза със съжаление Борисов.

Борисов коментира и финансовите проблеми в тима, но беше крайно лаконичен.

"Вижда се, че има напрежение в самите играчи, но това е друга тема на разговор.

Феновете са номер 1, те са над всичко останало. Резултатът е негативен. Трябва да вкараме гол, за да търсим победата, нищо не е загубено, 6 точки разлика, няма да се предадем, няма да се отказваме", коментира Борисов.