Разкриха нови детайли около стрелбата, в която бе замесено името на Георги Йомов


Разкриха нови детайли около стрелбата, в която бе замесено името на Георги Йомов
Снимка: Facebook

4625 0

Футболистът на ЦСКА Георги Йомов бе разпитан и пуснат от ареста след престрелката на Околовръстния път в София в понеделник вечер, но в публичното пространство продължават да изтичат нови и нови детайли около инцидента.

Макар и все още да не е ясна причината за възникналия спор на бензиностанция "Шел" край Бояна, вече се знаят замесените - по-малкият брат на Георги Йомов и други двама мъже - 26-годишният Марио Вълчев и 36-годишният Иван Петров.

По източници на БНТ братът на Йомов е влязъл в конфликт с двамата мъже, след което се е обадил на баща си, който е дошъл на място. След това той е произвел изстрели със законно притежавано оръжие, които са били със стоп патрони.

Изстрелите обаче са били от близко разстояние, което е довело и до сериозни наранявания за двамата пострадали. На мястото на инцидента са открити три гилзи и един патрон от 9-милиметров пистолет. Бащата и братът на Георги Йомов остават в ареста.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички