Раз, два: Майкъл Естрада откри и мигновено удвои за ЦСКА срещу Локомотив София (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

4128 0

ЦСКА посрещна Локомотив София в своя дом, стадион "Българска армия", в двубой от междинния 11-ти кръг на Първа лига. Двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 2:0 в полза на "армейците".

Възпитаниците на Нестор Ел Маестро доминираха категорично до 40-тата минута, когато еквадорският нападател откри головата си сметка за 31-кратните шампиони. Той се възползва от създала се суматоха в наказателното поле на столичните "железничари" и от два метра остави без отговор Любенов.

Само 5 минути по-късно таранът блесна и с второ попадение. Той бе изведен по много добър начин зад гърба на противниковата защита от Амос Юга.

Бързоногият Естрада надбяга опонентите си, остана очи в очи със стража на гостите и шутира по земя, за да удвои преднината на "червените".

Проследете двубоя ЦСКА - Локомотив София НА ЖИВО в Sportlive.bg!