Песни, танци и Каранга върху масата: Празненствата на ЦСКА след голямата победа над Левски (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

3954 0

ЦСКА постигна победа с 2:0 над вечния съперник Левски насред Националния стадион "Васил Левски". Броени минути след края на дербито в социалните мрежи на "червените" се появи видео на празненствата в "червената" съблекалня.

Радост в "червено", а Каранга - в центъра

След края на сблъсъка футболистите на "армейците" запяха своите песни в съблекалнята, а в центъра на празненствата бе не кой да е, а любимецът на "червената" публика - Фернандо Каранга, който бе върху масата, танцувайки бурно и бе поливан с напитки.

Още: Сираков: Сами се бихме, трябва да се съобразяваме с финансовото ни състояние

Именно Каранга бе единият от героите в мача. Той вкара второто попадение, за да оформи крайното 2:0 в 77-ата минута. Първото попадение пък бе дело на Тобиас Хайнц, който се възползва от грешка на Иван Андонов от Левски и вкара в 61'.

ЦСКА продължава да преследва Лудогорец във временното класиране в Първа лига. Играчите на Нестор Ел Маестро са втори с актив от 60 точки - 3 по-малко от лидера от Разград.

Филип Филипов назова ключа към успеха на ЦСКА над Левски и осъди вълненията по трибуните