От УЕФА обявиха: Ето кога са битките на ЦСКА с Виктория Пилзен в Лигата на конференциите

Снимка: cska.bg

2104 0

Носителят на Купата на България ЦСКА се справи с хърватския гранд Осиек в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите и стигна последното стъпало преди груповата фаза на новосформирания турнир - плейофите.

Там ще срещне доста тежък съперник в лицето на Виктория Пилзен. А от УЕФА вече обявиха програмата за двата мача. Първият е на 19 август (четвъртък) от 20:00 часа българско време на стадион "Досан Арена" в Пилзен, а реваншът е след седмица (26 август - четвъртък) и е със същия начален час - 20:00, като ще се състои на Националния стадион "Васил Левски" в София.

Пилзен си гарантира този сблъсък след голяма драма срещу уелския Дъ Ню Сейнтс, след като и в двете срещи вкара по 2 гола в последните минути от мачовете и в крайна сметка стигна до продължения и дузпи, където надделя (вижте подробности).