Очевиден контакт с ръката, НО: Рикошет - имаше ли дузпа за ЦСКА срещу Левски (ВИДЕО)

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

5780 0

ЦСКА и Левски изиграха много интересно първо полувреме. Двата отбора излязоха пределно мотивирани и това си личеше и по агресията, с която подхождаха. "Армейците" бяха по-добри през първото полувреме и заслужено имаха аванс от 1:0 на почивката.

Трябваше ли ЦСКА да получи дузпа срещу Левски?

Тобиас Хайнц откри резултата след груба грешка в защитата на "сините". Преди това норвежецът уцели страничния стълб, като имаше и още една отлична възможност за гол. Авансът на ЦСКА срещу Левски можеше да е по-голям и поради друга причина.

В 42-рата минута те имаха много сериозни претенции за дузпа. Марселино Кареасо пресече топка от Андриан Краев в наказателното поле, а след рикошет в крака на "червения" играч топката направи очевиден контакт с ръката на Краев.

Въпреки това нито Драгомир Драганов, нито отговорникът за ВАР Красен Георгиев не прецениха че има дузпа. Причината бе ясна - двойният рикошет, до който се стигна. Вижте ситуацията чрез кадрите по-долу в материала.

Следете всичко най-важно около Левски - ЦСКА НА ЖИВО в SpotLive.bg.