Новата звезда на ЦСКА: Стоичков е легенда и много ни мотивира

Снимка: БГНЕС

1136 0

Португалската звезда на ЦСКА Диого Виана беше определен за играч на мача при успеха с 5:1 срещу Нефтохимик, след като отбеляза нови 2 гола за ЦСКА след тези срещу Славия.

След мача той заяви, че легендата Христо Стоичков го е мотивирал да покаже най-доброто от себе си.

"Много съм щастлив, че Стоичков ни поздрави. Той е истинска легенда и неговото присъствие ни даде допълнителни сили.'

Играхме много силно през първото полувреме. Вкарахме бърз гол, който ни направи мача лесен.

През второто полувреме играхме малко по-слабо. Мисля, че двубоят бе много добър, както за мен, така и за ЦСКА.

Не мисля да си поставям за цел да стана водещ реализатор, Целта ми е отборът да побеждава и да показваме добра игра", добави новият любимец на "армейските" фенове.

Виана е водещият голмайстор не само на ЦСКА, но и на първенството досега, с отбелязаните досега 4 попадения.