ЦСКА се развихри и забоде 5 във вратата на Нефтохимик

Снимка: БГНЕС

726 0

ЦСКА разнебити гостуващия Нефтохимик с 5:1 в мач от третия кръг на Първа лига.

Пред погледа на легендите Христо Стоичков и Димитър Якимов „червените“ се реабилитираха за загубата си в миналия кръг срещу Верея и набраха 6 точки в актива си. Нефтохимик остана само с една.

Първото полувреме беше зашеметяващо за „червените“, които набързо подпалиха „Нафтата“ с четири безответни гола - на Преслав Йорданов, Арсенио Нунеш и на два пъти Диого Виана.

През втората част домакините намалиха оборотите и това позволи на бургазлии малко да вземат въздух. Автогол на Александър Дюлгеров и попадение на Чорбаджийски фиксираха крайното 5:1 за "червените".