Кукоч обещавал на ЦСКА: Върнете ме, а аз ще ви изкарам един милион


Кукоч обещавал на ЦСКА: Върнете ме, а аз ще ви изкарам един милион

1456 0

От ръководството на ЦСКА разкриха защо хърватинът Тончи Кукоч сипе обиди по техен адрес. Те твърдят, че бившият защитник на тима сам се е молил за трансфер на "Армията" през лятото.

Ексцентричният футболист не се е поколебал да изпрати sms на мениджъра Стойчо Стоилов, с който горещо го приканва да го ангажира.

"Здравей, сеньор Стоилов. Искам да говоря с вас. Искам да се върна отново в ЦСКА. След година със сигурност ще ме продадете за един милион. Моля ви, когато имате две минути, да ми отговорите. Благодаря ви! , пише на Стойчо хърватският защитник.

По това време самият Кукоч се хвалеше, че неговият агент лично води преговори с Гриша Ганчев. След като не са го потърсили обаче Тончи Кукоч е обърнал плочата и започна остро да критикува "червените". Той обвини това ръководство на ЦСКА за смъртта на автентичния клуб, след като бе обявен фалитът на дружеството.

"Спиш ли спокойно, г-н Ганчев?", написа хърватинът във Фейсбук преди два дни, намеквайки за разрушението на стария тим и колебливата игра през този сезон.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички