Кабаков изгони помощник на Милош Крушчич

Снимка: Оф. сайт на ЦСКА

1584 0

Доста напрегнат мач играят в момента големите в българския футбол - Левски и ЦСКА. Главният рефер на двубоя Георги Кабаков често се налага да предупреждава играчи на двата отбора - и устно, и официално. В 25-ата минута обаче той остави символичните гости от ЦСКА с червен картон.

Тежкото наказание за "червените" отнесе помощникът на Милош Крушчич - Добромир Митов. Бившият старши треньор на столичния гранд влезе в пререкание с Кабаков след ситуация в мача и беше изгонен с директен картон. По-рано самият сърбин беше официално предупреден от рефера.

По-рано пък на "сините" им се наложи да правят принудителна смяна, след като Евандро счупи носа на Мартин Райнов в битка за висока топка. На почивката резултатът в дербито е 0:0. А кой е големият липсващ за гостите в днешния мач вижте в този материал.