Гол и пропуск: Дюкенс Назон удвои за ЦСКА и минути по-късно пропусна дузпа (ВИДЕО)

Снимка: cska.bg

1335 0

ЦСКА и Локомотив Пловдив излязоха очи в очи на "Лаута" в последния мач от 12-тия кръг на Първа лига. На полувремето двата тима се разделиха при резултат 2:0 в полза на "армейците".

Майкъл Естрада откри резултата в 21-вата минута на срещата. Еквадорецът получи хубав пас от Джонатан Линдсет и очи в очи с Хоркаш не сгреши, вкарвайки третото си попадение в 2 двубоя.

В 39-ата минута отново централният нападател се пребори за топката собственоръчно. Той напредна в наказателното поле на домакините и асистира на Дюкенс Назон, който удвои преднината на своя тим.

В самия край на редовното полувреме хаитянинът бе фаулиран в пеналтерията от Ангел Лясков, за което "червените" получиха шанс да изпълнят дузпа.

Именно Назон се нагърби с това. Той застана зад бялата точка и избра да стреля в средата. Хоркаш, който направи близо двуцифрен брой спасявания, обаче отново отрази, протягайки единия си крак в последния момент.

Вижте ВИДЕО от първия гол на "армейците"