Героят за ЦСКА Брадли Мазику: Кошмарно първо полувреме

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1100 0

Левият бек на ЦСКА Брадли Мазику беше избран за играч на мача срещу Арда Кърджали в Първа лига. Националът на Република Конго вкара победния гол за успеха с 2:1, благодарение на което ЦСКА достигна до пълен обрат.

"Радвам се, че през второто полувреме показаме истинското лице на ЦСКА и спечелихме много важни три точки. Преди почивката не играхме добре, но показахме дух и заслужено победихме.

КАК СЕ РАЗВИ СРЕЩАТА ВИЖТЕ И В НАШАТА ГАЛЕРИЯ

Не може да се говори за стрес в отбора, но е факт, че направихме кошмарно първо полувреме. На почивката си поговорихме, направихме корекции и промяната даде резултат. Приемаме календара, имаме достатъчно футболисти и ще издържим", заяви Мазику.

Ето защо треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов беше бесен след срещата.