Цветомир Найденов скочи на съдиите след загубата на ЦСКА 1948 от ЦСКА

Снимка: Lap.bg

16456 0

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов остана крайно разочарован от съдийството на Иво Андреев в мача срещу ЦСКА, който се проведе в Бистрица и завърши 2:1 в полза на гостите.

Найденов скочи на съдията

Цветомир Найденов недоволен от съдийството след ЦСКА 1948 - ЦСКА

Още: Панайотов след ЦСКА 1948 - ЦСКА: Надяваме се да се свири по нормален начин, за да спечелим някой мач

Футболистите на ЦСКА стигнаха до обрат и гол в 94-ата минута а реферът изгони халфа на домакините Неделко Пишчевич в 45-ата минута с червен картон.

"Аз ви играя с 19-годишни играчи, вие ми играете със съдиите", написа Найденов във "Фейсбук".

Той пропусна да посочи кои точно ситуации през първата част визира, но най-вероятно става въпрос за момента, в който Каранга удари съперник с ръце в главата без да има възможност да играе с топката, но Андреев не отсъди дори нарушение.

Ел Маестро: Няма закога ЦСКА да се подобрява, на мен лично няма как да ми е по-добре в клуба