ЦСКА привлича нов български футболист

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

5587 0

Четвъртият във временното класиране на Първа лига - ЦСКА, ще привлече нов българин, след като преди дни, веднага след последния мач за есенния дял (победа над Дунав с 4:0), "армейците" официално обявиха Ахмед Ахмедов за свой играч.

Става въпрос за полузащитника на Етър - Румен Руменов, информира "Гол". Двете страни дори вече са в напреднали преговори и се очаква 26-годишният халф да започне в подготовката на "червените" след Нова година.

Руменов е записал 17 мача и е реализирал 2 попадения за Етър през есента. Той вече е бил част от ЦСКА, след като бе на "Българска армия" в сезон 2016/17. Записал е един официален мач с тима - срещу Дунав на 31-ви май 2017 г. А кога "армейците" ще стартират зимната си подготовка - вижте в този материал на SportLive.