ЦСКА II не спира да громи: Момчетата на Стамен Белчев пишат история, биха свой кошмар

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

18913 0

Дублиращият отбор на ЦСКА продължава да громи всичко по пътя си. "Армейците" записаха рекордната си 9-а поредна победа, а този път тя дойде срещу един от най-костеливите съперници.

Успех - номер пореден!

"Червените" надвиха с 2:0 като гости Оборище Панагюрище в двубой от 23-тия кръг на Югозападната Трета Лига. Той се състоя в сряда на стадион "Орчо Войвода".

Още: В името на доброто: Кюстендилеца предложи 800 лв. за тениска на Хайнц, но бе победен

Георги Чорбаджийски откри за ЦСКА II в 25-ата минута на срещата. Юлиан Илиев центрира добре от корнер, а 19-годишният полузащитник бе най-съобразителен и с глава разшифрова вратата на съперника.

Още едно попадение в 71-вата минута добави Алесандро Николов, който получи страхотна асистенция от преодолелия секунди по-рано двама играчи на домакините Александър Кожухаров.

ЦСКА II записа рекордна 8-а поредна победа, би Оборище Панагюрище

Как изглежда подреждането и какво предстои?

Така дубълът на "армейците" покачи актива си на 55 точки. С тях, при записани 18 победи, 4 равенства и 1 загуба, ЦСКА се намира на второто място в класирането. Първи на този етап с 6 пункта повече е Миньор Перник.

В следващия кръг на момчетата на Стамен Белчев предстои да се изправят срещу дубъла на Славия. Двубоят ще се състои на клубната база в Панчарево в събота (09.03) от 15:00 часа.

Още: Дубълът на ЦСКА под ръководството на Стамен Белчев с историческа победна серия

ЦСКА започна пролетта с 26 играчи, двама са "козове", още толкова се чакат "на пожар"

“Ел Маестро следи талантите, аз работя за тях”, Белчев коментира пред SportLive свършеното на “Армията”