ЦСКА и ЦСКА II се развихриха с 12 гола, юношите с колебливи резултати

Снимка: Lap.bg

2572 0

ЦСКА оползотвори почивката за националните отбори по много добър начин, побеждавайки в приятелски мач срещу Миньор Перник с 6:0. В същото време дублиращият тим на "армейците" нанизаха същия брой голове на Надежда Доброславци, докато детско-юношеските гарнитури на тима не убедиха по най-добрия начин.

В никак добри метеорологични условия, но с висок дух и много хубава игра първият отбор на "червените" разби "чуковете" на клубната база в Панчарево. Марселино Кареасо откри резултата през първото полувреме в 32-ата минута. През второто се разписаха Браян Морено (60'), Маурисио Гарсес (64'), Дюкенс Назон (72'), Амос Юга (85'), а Венцислав Василев (81'), който си отбеляза автогол.

ЦСКА II пък се разправи с Надежда Доброславци с 6:0 в среща от Югозападната Трета лига, която се изигра на стадион "Българска армия". Точни за възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев бяха Георги Димитров, който се разписа на два пъти в 33-ата и 53-ата минута, както и Павел Жабов (60'), Петко Панайотов (70'), Юлиан Илиев (78') и Алесандро Николов в 85-ата минута.

В събота (19.11) отново на стадион "Българска армия" се изиграха два мача от елитните юношески групи до 15 и 17 години. В първия "червените" футболисти до 15 години завършиха 2:2 Локомотив Пловдив.

Тимът до 17 години пък отстъпи с 0:1 на "смърфовете". Неделя сутрин ЦСКА U14 показа много високо ниво, побеждавайки с класическо 3:0 като гост на Академия Септември.