ЦСКА и Берое преговарят за двама футболисти


ЦСКА и Берое преговарят за двама футболисти
Снимка: Ani Georgieva / LAP.bg

2505 0

ЦСКА и Берое се готвят за преговори по линия на преотстъпените играчи в Стара Загора. Към момента под наем под Аязмото се подвизават Калоян Кръстев и Митко Митков.

Споразумението за нападателя до зимата. Така Кръстев би трябвало да се завърне при „червените“ след Нова година. Митков има договор за наем до края на сезона.

Според информация на „Тема Спорт“ треньорът на Берое Николай Киров иска да задържи Кръстев и за пролетния дял. Белия обаче не включва Митков в сметките си за пролетта.

Поради тази причина в близките дни двата клуба ще обсъдят бъдещето на въпросните футболисти.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Бившият футболист на Левски Станислав Иванов се завръща в Първа лига, но не на "Герена"?

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Под лупа

След 14 години: Лудогорец сдаде трона, ето кой е новият крал на Европа!

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички