ЦСКА допусна 11 гола за 4 контроли в Испания

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

598 0

ЦСКА допусна цели 11 гола само за 4 проверки в Испания. Преди това червените записаха 4 сухи мрежи под ръководството на Стамен Белчев в първенството. Головата им разлика в Испания е 6:11, а на срещите в шампионата при Белчев бе 7:0. Най-много попадения в проверките инкасира Георги Китанов - 7, а Александър Конов бе преодолян 4 пъти. Слави Петров също записа минути под рамката, но не допусна гол.

* Рафаел Перес е играчът с най-много минути в проверките дотук - 228. Веднага след него е Китанов с 225, а Чорбаджийски и Дюлгеров имат по 215.

* Стамен Белчев е използвал 28 футболисти в проверките, като от тях 18 са българите и 10

чужденците.

* Армейците са реализирали по 3 гола преди и след почивката.

* 4 от головете са вкарани с десния крак, а 2 - с левия. Червените все още не са се разписвали с глава. Половината от попаденията са дело на Руй Педро (2 с левия и 1 с десния крак), който е лидер с 3 попадения. По 1 имат Станислав Манолев, Кирил Десподов и Тонислав Йорданов.

* ЦСКА е използвал 4-ма различни играчи на върха на атаката - Преслав Йорданов, Тонислав Йорданов, Кевин Кубемба и Милчо Ангелов.

Източник: Тема:Спорт