Бруно Акрапович ще внесе промени в състава си срещу Ботев Враца

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1023 0

В четвъртък /18.03/ ЦСКА приема Ботев Враца в София в мач от 1/4-финалите за Купата на България, а Бруно Акрапович обмисля да направи промени в състава си за този двубой.

Джером Синклер най-вероятно ще остане резерва, тъй като се представи слабо срещу Етър в неделя и бе заменен половин час преди края от Енрике, който секунди по-кусно реализира победния гол срещу болярите. Вместо него като десен халф-бек ще стартира Тибо Вион или Георги Йомов.

Густаво Бусато пък получи контузия в мача срещу "болярите" и бе заменен от Димитър Евтимов принудително. При направените медицински прегледи е станало ясно, че проблемите на Бусато не са сериозни, но от ЦСКА не смятат да рискуват с връщането му в игра на този етап. 30-годишният вратар има цели 1777 минути зад гърба си с "червените" през настоящия сезон.

Димитър Евтимов е изиграл три мача до момента -  при победата с 1:0 над Царско село, когато начело бе Даниел Моралес, срещу Етър като резерва и при 5:0 над Ботев Ихтиман за Купата на страната.

А кога ЦСКА ще има нов и модерен стадион, четете ТУК.