Ботев Пловдив - ЦСКА по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка от 24-ия кръг на Първа лига?

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

2125 0

Днес, 20 март, третият в класирането Ботев Пловдив приема на свой терен втория ЦСКА в мач от 24-ия кръг на Първа лига.

Миналата седмица "канарчетата" бяха много близо до успех над ЦСКА 1948, но допуснаха изравнителен гол в 86-ата минута. При единственото си домакинство за 2022 година Ботев Пловдив спечели може би най-важния си мач за сезона, а именно - градското дерби с Локомотив Пловдив.

ЦСКА пък регистрира голяма издънка при равенството с Царско село у дома. Преди това тимът на Стойчо Младенов последователно победи Славия и Ботев Враца, а и елиминира Локомотив Пловдив на четвъртфинал за Купата на България.

Сега обаче пред "червените" се отвори отново шанс да се доближат на шест точки от лидера Лудогорец. Това стана възможно, след като шампионите се провалиха при гостуването си на Царско село - 1:1, вчера (19 март).

Двубоят ще стартира в 15:15 ч. и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 1". Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на Ботев Пловдив - ЦСКА НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!