Бисмарк Чарлс най-после е готов за игра за ЦСКА

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

2358 0

Нападателят на ЦСКА Бисмарк Чарлс ще се завърне в игра в двубой от първенството, пише "Тема спорт". 20-годишният ганаец се лекуваше над 2 месеца от контузия в коляното, а когато беше готов за игра и вкара два гола в контрола с Литекс, но след това се разболя.

Нарушаването на тренировъчния процес се отрази сериозно на състоянието му и забави допълнително неговото завръщане. Ганецът обаче най-накрая е на разположение и дори се появи в добавеното време на мача с Рома в четвъртък.

Очаква се Стойчо Младенов да даде шанс на Бисмарк през второто полувреме на двубоя с Черно море. В единствения си мач срещу "моряците" досега Чарлс откри резултата при успеха с 3:1 на 2 март в турнира за Купата на България.

Вижте и статистиката, според която ЦСКА надигра Рома в мача от Лига на конференциите.