Йомов изваден срещу Рома заради болки в адуктора, ето кога ще е на линия

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

2904 0

Болка в областта на адукторите е причината Георги Йомов да бъде заменен за ЦСКА още на почивката в мача от груповата фаза на Лига на конференциите срещу Рома, съобщава "Тема спорт". Фланговият футболист е усетил напрежение над бедрото в края на първата част, а на полувремето е било взето решение от щаба състоянието му да не бъде рискувано.

Това не е първият случай, в който Йомов изпитва подобни проблеми, но до момента те винаги са отшумявали в рамките на 1-2 дни. Сега ситуацията е подобна, като със сигурност българският национал ще попадне в групата на ЦСКА за утрешното домакинство на Черно море, пише изданието.

Все още обаче не е ясно дали състоянието на крилото ще му позволи да започне от първата минута, или той ще се появи в игра след почивката. И в отсъствието на Йомов ЦСКА игра добре срещу италианския гранд в четвъртък и дори статистически го надигра.