Петима чужденци са отказали трансфер в ЦСКА тази зима


Петима чужденци са отказали трансфер в ЦСКА тази зима
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

6526 0

ЦСКА има трансферни проблеми тази зима. Клубът е получил отказ от петима чужденци да подсилят отбора през пролетта, твърди "24 часа". Търсенето на нови попълнения продължава, като времето обаче неумолимо тече.

Отборът вече направи първите си тренировки в Анталия, където температурата е около 16 градуса. В момента всички играчи са в ръцете на кондиционния специалист Кирил Динчев, който се опитва да ги вкара в оптимална форма.

Надеждите са, че новите попълнения ще бъдат в ЦСКА поне за началото на втория и основен лагер на тима, който ще бъде по традиция в Марбея, Испания. А как останалите играчи посрещнаха единственото си попълнение засега през зимата вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички