Къде да гледаме мача Адмира Вакер срещу ЦСКА в Лига Европа?

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

6332 0

ЦСКА е българският отбор с най-голям шанс да остане в европейските клубни турнири, след като в първия си двубой срещу Адмира Вакер постигна категорична победа с 3:0. Но австрийският тим едва ли ще се предаде срещу "червените".

Българският тим изигра отлично първо полувреме в срещата преди седмица, като само в рамките на няколко минути воденият от Нестор Ел Маестро тим буквално прегази своя съперник. ЦСКА продължава да играе отлично в защита и предпоставките отборът да се класира напред са огромни.

Битката между двата отбора тази вечер започва точно в 20:00 часа българско време и ще бъде предавана по "Диема Спорт". Тези от вас, които не могат да гледат по телевизията, ще могат да следят мача Адмира Вакер - ЦСКА НА ЖИВО в Sportlive.bg.