Треньорът на Ботев Пловдив се завърна след COVID-19


Треньорът на Ботев Пловдив се завърна след COVID-19
Снимка: Оф. сайт на Ботев (Пд)

919 0

Предводителят на Ботев Пловдив - Азрудин Валентин, се завръща начело на "канарчетата". Днес босненският специалист ще изведе отбора за тренировка.

Специлистът пропусна гостуването на Ботев Враца заради карантина, а в негово отсъствие тандемът Георги Онов – Милен Кунчев се справи добре и "жълто-черните" спечелиха с 2:1.

Това означава, че треньорът ще бъде на пейката за сблъсъка със Славия. В социалните мрежи пък пловдивчани споделиха снимка с текст, на който пишеше: "Заредени за нови победи в предстоящата седмица!"

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички