За радост на феновете: Дубълът на ЦСКА 1948 мачка в контролите

Снимка: принтскрийн

1497 0

Вторият отбор на ЦСКА 1948, който спечели Втора лига през изминалия сезон, записа страхотен успех по време на контролите.

Тимът се наложи с 5:0 над Марек Дупница в контрола, играла се в София. "Червените" поведоха с 2:0 още до почивката и с класическа разлика през втората част оформиха разгрома над съперника.

Два гола за победата реализира Преслав Антонов, а останалите попадения бяха дело на Стелиян Добрев, Мартин Атанасов и Илия Русинов.

Това бе втора контрола за победителите по време на лятната подготовка, след като преди броени дни завършиха 1:1 с елитния Арда.

Вижте поредния нов в ЦСКА 1948, който бе представен днес!