В още един отбор от Втора лига има заразени с COVID-19 - 2-ма играчи на Нефтохимик


В още един отбор от Втора лига има заразени с COVID-19 - 2-ма играчи на Нефтохимик
Снимка: iStock

1760 0

Състезаващият се във Втора лига Нефтохимик се превърна в поредния футболен клуб у нас, в който са дали положителни проби за коронавирус. В бургаския отбор има 2-ма футболисти, които са заразени. Това стана ясно от съобщение на официалния сайт на клуба, което публикуваме без редакторска намеса:

"Уважаеми привърженици на Нефтохимик, бургазлии, искаме да ви уведомим, че бяха проведени задължителните тестове за COVID-19 на всички футболисти, треньори на мъжкия отбор.

От резултатите стана ясно, че има 2 позитивни теста на футболисти. Момчетата са изолирани и ще спазят всички предписания за действия в такава ситиация. На този етап не са проявили симптоми и се чувстват добре.

Работим и активно с органите на РЗИ.

В тази връзка , следобедната тренировка и утрешната контрола с отбора на Карнобат са отложени.

Ще ви информираме своевременно относно ситуацията".

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

А междувременно, заразените с коронавирус в Локомотив (Пловдив) вече са 11?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички